KONST / Litografier / Färglitografi 8616476
nr 861 6476
Leopold Fare
(1926-1996), Sverige
Färglitografi , Leopold Fare (1926-1996), kust, 80/275, signerad, 50x63
Leopold Fare, född 1926 i Stockholm, död 1996, svensk målare.
Utrop:
400 kr
Såld:
400 kr
måndag 25 november 2013
kl 20:15:24
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
Leopold Fare
Läs mer om Leopold Fare